Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Esimese septembri kontsertpalvus ja Aabitsapidu Tallinnas

28.08.2010 | | Rubriik: Teated

Kolmapäeval, 1. septembril kell 13:30, toimub Tallinna Jaani kirikus kooliaasta alguse puhul  kontsertpalvus, kus koolilapsi tervitavad Liisi Koikson ja doktor Toomas Paul. Peale seda oodatakse kõiki pealinna esimeste klasside õpilasi, nende vanemaid ja õpetajaid Vabaduse väljakul toimuvale suurele Aabitsapeole.
Esimene september tähistab paljude noorte jaoks taas koolitee algust, laiemas plaanis vaadatuna  algab tõsine teekond väärtuste kujunemise ja inimeseks kasvamise teel. Kontsertpalvusega  pööratakse tähelepanu kultuuri ja kiriklike väärtuste rollile üldises harituses ning hinnatakse õpetajate panust noorte eludes. Pooletunnisel palvusel osalevad muusikud Liisi Koikson ja Paul Daniel, kõlab orelimuusika ning kõneleb doktor Toomas Paul. Oodatud on kõik kooliminejad koos perekondadega.
Peale kontsertpalvust, kell 14.00, ootavad Tallinna Haridusamet ja Kesklinna Valitsus kõiki pealinna esimeste klasside õpilasi, nende vanemaid ja õpetajaid Vabaduse väljakul toimuvale suurele Aabitsapeole, et koolitee algust ühiselt tähistada.
Lisainfo:
Astrid Raja 
Muusikaühing Crescendo
Tel: +372 5650 7848
E-post: astrid@crescendo.ee
www.crescendo.ee

Ära lase kurjal võitu saada enese üle, vaid võida sina kuri heaga! (Rm 12:21)