Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Esimehi kutsutakse nädalalõpuks Roostale

14.09.2010 | | Rubriik: Teated

15.–17. oktoobrini peetakse Roostal EELK koguduste juhatuseesimeeste III konverents.
EELK toetusfondi algatusel ja misjonikeskuse toel toimus 2008. aastal esimest korda juhatuseesimeeste konverents Voorel ja eelmisel aastal Audrus. Tagasiside osavõtjatelt on olnud positiivne ning taolisi konverentse peeti väga vajalikuks, seepärast otsustasime jätkata.
Konverentsi põhiteema on «Meie kirik – keda see huvitab?». Püüame üheskoos saada selgust sellest, kuidas näeme oma kirikut ja kogudusetööd ning millise pildi anname meid ümbritsevale ühiskonnale. Sel korral on laupäeval rõhk asetatud töörühmadele, kus saame jagada ja arutada koguduseelu puudutavaid teemasid. Pühapäeval on rohkem ettekandeid, mis käsitlevad nii ilmikute osa koguduse juhtimises kui ka majanduselu puudutavaid küsimusi. Toimub ka aasta juhatuseesimehe valimine.
Juhatuseesimeeste konverentsi toimkonna nimel kutsun kõiki esimehi ja aseesimehi konverentsil osalema. Usun, et konverents saab olema sisukas ning annab osavõtjatele ideid ning jõudu jätkamiseks. Olen kindel, et tasub võtta üks vaba nädalavahetus ja tulla kohale kõigiks kolmeks päevaks. See on suurepärane võimalus koguda teadmisi, jagada mõtteid teiste koguduste juhtidega ning saada osa meeleolukatest esinemistest nii õhtustes programmides kui ka konverentsi lõpetamisel.
Konverentsile saab registreerida 17. septembrini EELK koduleheküljel sisevõrgus www.eelk.ee/intranet. Osalustasu on 600 krooni, alates 18. septembrist 900 krooni. Kui osavõtja eest tasub kogudus, siis tellige kogudusele arve koos registreerimisega.
Kohtumiseni oktoobris Läänemaal Roostal!
Korraldava toimkonna nimel

Tiina Võsu,
Lääne-Nigula koguduse juhatuse esimees

Teist alust ei saa keegi rajada selle kõrvale, mis juba olemas – see on Jeesus Kristus! (1Kr 3:11)