Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

ERSO jõulupakkumine

16.12.2015 | | Rubriik: Teated

ERSO pakub võimalust rõõmusta oma lähedasi ja sõpru muusikalise jõulukingitusega: 10.–31. detsembrini on orkestri kõigi käesoleva hooaja kontsertide piletid 30% soodsamad.
ERSO mitmekesisest ja meeleolukast hooajast leiab kingituse iga muusikagurmaan. Jaanuaris on romantilise muusika austajad oodatud kontserdile «Brahms ja Tšaikovski», moe- ja ooperifännid muusikalisele moeetendusele «Mood on ooperis».
5. veebruaril oodatakse muusikasõpru Nordea kontserdimajja nautima Holsti suurejoonelist teost «Planeedid» koos NASA dokumentaalfilmiga planeetidest. Lisaks leiavad veebruaris oma lemmiku nii löökpilli- («Tähelepanu, löökpillid!»), kammer- («Pariis. Ilus ajastu») kui vokaalmuusika austajad («Usk, lootus, armastus»). Märtsis-aprillis väisavad Tallinna Läti ja Leedu esindusorkestrid, Soome multitalent Olli Mustonen, üks tuntumaid eestlasi maailmas Paavo Järvi, ERSO ees näeme ka orkestri peadirigenti Neeme Järvit ja RAMi peadirigenti Mikk Üleoja. Eesti muusika päevade kontserti juhatab Anu Tali ning hooaja lõppkontserdil on orkestri ees Berliini Koomilise Ooperi dirigent Kristiina Poska. Neile sekundeerivad säravad instrumentaal- ja vokaalsolistid ning Eesti Rahvusmeeskoor.
Muusikaelamus kingikotti! Soodustus 30% kehtib pileti täishinnast.

Kõikide silmad ootavad Sind ja Sina annad neile nende roa omal ajal. (Ps 145:15)