Esileht » Arvamused » Arvamus »

Eetrisse jõuab kirikupäeva ja vaimulikku laulupidu tutvustav saade

10.03.2015 | | Rubriik: Arvamus, Online artiklid

Juba sellel nädalavahetusel on kristlike raadiote eetris EELK Kirikupäeva ja Laulupeo sihtasutuse saade, mis tutvustab 3.-5 juulil Tartus toimuvat kirikupäeva ja vaimulikku laulupidu “Maarjamaa – Isa maa”.

Saade tutvustab laulupeo programmi, ettevalmistusi ja tegijaid, põigates tagasi ka minevikku ning tutvustades kuulajatele laulupeo valmimist. Igas saates esitatakse ka kuulaja küsimus. Esimese saate küsimuseks on: mitmes vaimulik laulupidu tänavu toimub? Vastuseid oodatakse alati järgmise nädala kolmapäevani (seekord 18.märts) aadressil kohtumetarus@gmail.com.

Vastajate vahel loositakse auhindu. Sel korral on auhinnaksTallinna Kaarli koguduse Kontsertkoori heliplaat. Saated on eetris üle Eesti kristlikes raadiotes: R7s laupäeviti kell 9, kordusena pühapäeviti kell 17. Pereraadios vt Pereraadiost./Kuressaare Pereraadios laupäeviti kell 15:30, kordusena pühapäeviti kell 10.30

Saated on ka järelkuulatavad kõikide raadiokanalite kodulehtedelja ka soundcloud’is – www.soundcloud.com/raadio7. Saatejuht on kirikumuusik ja koorijuht Eve Padar.

Lehari Kaustel

 

Seadus on ju antud Moosese kaudu, arm ja tõde aga tulnud Jeesuse Kristuse kaudu. (Jh 1:17)