Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Esileht »

Eesti Kiriku toimetus tänab

08.01.2014 | | Rubriik: Esileht

j6ulukaardidTäname südamest kõiki, kes meile kirjutasid või jõuludeks ning aastavahetuseks heade soovidega kaarte saatsid.

Sellest teame, et oleme olemas, sest ilma teieta, armsad lugejad, poleks ka ajalehte. Uuel aastal jätkame seda rõõmsamini tööd ja loodame, et teiegi lugemistööd edasi teete. Saadetistest saime aru, et lugejaid on ühiskonna ühest äärest teiseni, Jumala ees oleme ikka kõik võrdsed.
Meie postkastis oli konsistooriumi ja peapiiskopi tervitus, samuti head soovid lehe tööd aastaid toetanud nõukogu esimehelt Jüri Ehasalult.
Tervitusi ja õnnistusi saime Tallinna Kaarlist, Toomkoguduselt, Pilistverest, Pärnu Eliisabeti, Tartu Peetri, Nõmme Rahu, Viljandi Jaani, Nõo, Põlva, Rap­la, Ilumäe, Jõhvi ja Pühajõe koguduselt.
Kirju tuli riigiameteist: minister Siim Kiislerilt ja usuasjade osakonna juhatajalt Ilmo Ault: «Soovin, et leiaksime aega mõelda nii väikese printsi kui prohveti sõnadele ja nende sõnade tähendusele ning toimimisele meie argielus. Ei ole vaja peljata, et selliseks mõtluseks on vaja mõneks ajaks ük­sindust – nii nagu armastus on jumalik, nõnda on üksindus inimlik. Seega ei ole üksindus alati kaaslaste puudumine, vaid aeg, mil me hingel on vabadus meiega kõnelda ja aidata meil otsustada, mida elus oluliseks pidada. Vahel peab olema vaikselt ja kuulama vaid inglite keelt.»
Oma jõululuuletuste vihikut jagas Aino Vaarpuu Kohilast: «Tasa sa tulid, me Valgus, ja pimedusest sai eluvalgus» ja CD-le kirjutatud luuletusi Mehis Kärbo Ida-Virumaalt, kelle ellu on rõõmsamaid värve ja mõtteid sündinud tänu Jumalaga kohtumisele.
Mehed Murru vanglast kirjutasid: «Kui vähegi võimalik, palun kinkige ka tulevaks aastaks meile nii armsaks ja vajalikuks saanud ajaleht, selle tellimiseks meil raha puudub, kuna töö meiesugustele siin on unistuseks.»
Häid soove koos traditsioonilise ajakirjaga Scripta Annalia saatis Lääne praostkond.
EAÕK ja metropoliit Stefanus, Kiriku Varahaldus, Põlva maavalitsus, Eesti Ajalehtede Liit, Tallinna Toomkool, Tartu Peetri kogudus ja kool, Eesti Piibliselts, Eesti Kirikute Nõukogu, usuteaduse instituut, seenioride klubi Hõbehelk, kirikumuusika liit, misjonikeskus, Plussmeedia, Eesti Post, Soomest Espoo toomkogudus ja Helsingist Tuuli Raamat ning veel paljud lugejad saatsid ilusaid kaarte ja häid sõnu.
Aitäh! Netiajastulgi on hea saada kaarte ja tervitusi vanamoodsal kujul.
Eesti Kiriku toimetus

Tõstke oma pea ja vaadake üles, sest teie lunastus läheneb! (Lk 21:28)