Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Eesti Kiriku toimetus aitas välja anda koguduse aastakirja

01.02.2019 | | Rubriik: Kirikuelu

2018Toronto_St kaanedEELK Toronto Peetri kogudus annab välja esinduslikku aastakirja Elu.
Seitsmel viimasel aastal on aastakiri usaldatud Eesti Kiriku toimetuses küljendada (Salme Uustare) ja keeleliselt toimetada (Sirli Lember). Õpetaja praost Mart Salumäe viimasel Eestis käigul olid tal kaasas ka Torontos trükitava Elu 2018. a eksemplarid. Nii saime meiegi näha ajakirja valmis kujul.
Seekordse aastakirja kaanel on ajalooliste fotode kollaaž. Eessõnas ütleb õpetaja Salumäe, et vaatamata koguduse liikmeskonna vananemisele ja kahanemisele on aastaraamatusse kirja pandud kõik oluline, sest „käesoleva väljaande oluline ülesanne on talletada ja kinnistada seda, mis meile selle aasta õnnistuseks oli jagatud“. Rohke pildimaterjaliga varustatud kogumik mälestab eelmisel aastal lahkunud kaht suurmeest – Andres Tauli ja Roman Toid.
Edaspidi on Elu sisuga võimalik tutvuda Eesti Kiriku kodulehel http://www.eestikirik.ee/eelk-toronto-peetri-koguduse-aastakiri-elu/

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)