Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Eesti Kiriku lugejate reis Karjalasse Kiži ja Valamo saartele

22.02.2017 | | Rubriik: Uudised

Kiži_saarel3Eesti Kirik on oma lugejaid juba 17 aastat viinud suviti reisidele. Sel suvel reisime koostöös Tiit Reisidega Karjalasse (Venemaa).
Reisi aeg 14.–19. august.
Marsruut: Tallinn – Staraja Sloboda (Aleksander Svirski kloostri külastus) – Petrozavodsk (Petroskoi) – UNESCO kaitse all olev muuseum-reservaat Kiži saarel Onega järves (Äänisjärv) – Martsialnõje Vodõ – Kivatši looduskaitseala – 16. sajandist pärineva Kinerma karjala küla-vabaõhumuuseumi külastus – Ruskeala marmorikarjäär – Sortavala – Valamo kloostrikompleks Laadoga järvel – Peterburi ja Kroonlinn – Tallinn. Reisigrupiga võib ühineda ka Jõhvis või Narvas.
Täpsem info ja registreerimine www.tiitreisid.ee, tel 463 2077 või 662 3762. Eesti Kiriku tel 733 7790.
Reisi hind Eesti Kiriku grupile 425 eurot. Hind sisaldab bussisõitu, 5 ööd majutust koos hommiku- ja õhtusöökidega, giidi-reisisaatja teenust, üldekskursioone, viisat ja kindlustust. Ühekohalise toa lisatasu 95 eurot. Vanemaga koos reisiv laps, kes magab lisavoodil, saab soodustust.
Lisatasu eest sissepääsupiletid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele. Praeguse kursi järgi on see u 126 eurot inimese kohta.
Viisade vormistamiseks viia vähemalt kuu aega enne reisi Tiit Reisidesse vajalikud dokumendid: pass, mis kehtib veel vähemalt kuus kuud pärast reisi lõppu, üks dokumendifoto ja täidetud ankeet (saab täita ka büroos kohapeal Tallinnas või Kärdlas).

Igaühelt, kellele on antud palju, nõutakse palju, ja kelle hoolde on jäetud palju, sellelt küsitakse veel rohkem. (Lk 12:48)