Esileht » Teemad » Ristimisaasta »

Eesti Kirik kutsub lugejaid üles kirjutama teemal «Meeldejääv ristimiskogemus» või «Minu elu ristiinimesena»

08.10.2008 | | Rubriik: Ristimisaasta, Temaatiline

Lood ei pea tingimata olema iseenda ristimiskogemusest. Kirjutis võib olla ajendatud ka mõne lähedase või tuttava ristimisest, mis kirjutajale hinge läinud või muul moel meelde jäänud. Hea on, kui lugu saadab ilmestav foto.
Vormi ja stiili osas nõudeid pole. Ootame teie kuni 2 lk pikkusi arvamuslugusid, mõtisklusi, nostalgilisi mälestusi, aga ka niisama lahedaid pajatusi ristimiskogemusest. Parimad lood avaldatakse lehes.
Kirjatöid ootame 1. advendiks, kirikuaasta alguseks, aadressile ek@eelk.ee või posti teel Ülikooli 1, 51003 Tartu.

2 Kommentaari artiklile “Eesti Kirik kutsub lugejaid üles kirjutama teemal «Meeldejääv ristimiskogemus» või «Minu elu ristiinimesena»”

  1. Harri Kingo ütles:

    Mind ristiti, kui ma olin keskkoolis. Vene võimud jälitasid mind, kuid ma ei andnud alla. Nüüd olen ka jehovist ja budist ning keegi ei kiusa mind taga.Elagu Eesti Vabariik!

  2. Eremiit ütles:

    Elada sügavalt läbi erinevaid usundeid, võtta neid enda sisse ja kangelaslikult kanda oma risti on tõelise uskliku kohus.

Kiidetud olgu Jumal, meie Issanda Jeesuse Kristuse Isa, kes oma suurest halastusest on meid uuesti sünnitanud elavaks lootuseks Jeesuse Kristuse ülestõusmise läbi surnuist. (1Pt 1:3)