Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

EELK tunnustab

07.06.2017 | | Rubriik: Kirikuelu

Peapiiskopi otsusega saavad EELK tänukirja

1. Karl Aare, Järva-Jaani koguduse kirikuvanem,
2. Helmi Alaküla, Tallinna Toompea Kaarli koguduse kaastööline,
3. Jüri Allik, Tallinna Toompea Kaarli koguduse kaastööline,
4. Piret Allik, Tallinna Toompea Kaarli koguduse nõukogu liige,
5. Marta Alt, Mustjala kiriku ja pastoraadi perenaine,
6. Liis Arnek, Põltsamaa koguduse pühapäevakooli õpetaja,
7. Maie Arro, Noarootsi koguduse raamatupidaja,
8. Inna Badina, Pühajõe koguduse organist,
9. Ara Bander, Vastseliina koguduse organist-koorijuht,
10. Nikolay Belykh, Tallinna Püha Vaimu koguduse töömees,
11. Urmas Edovald, Jõhvi koguduse juhatuse liige,
12. Marelle Erlenheim, diakooniakomisjoni liige,
13. Merike Gnezdov, Audru koguduse juhatuse ja nõukogu liige,
14. Ille Grau, Tallinna Püha Vaimu koguduse perenaine,
15. Anne Haagen, – Kaarli kooli (lasteaia) õpetaja,
16. Aime Haamer, Kärla koguduse juhatuse aseesimees,
17. Toomas Hark, Tallinna Toompea Kaarli koguduse laulja,
18. Ossi Verneri Harsunen, Soome koguduse kaastööline,
19. Heino Heinleht, Nõva koguduse kaastööline,
20. Kalmer Hollo, Vastseliina koguduse nõukogu liige,
21. Lea Hollo, Vastseliina koguduse sekretär,
22. Marja-Liisa Husko, Soome koguduse vabatahtlik diakooniatöötaja,
23. Andra Indrikson, Nõmme Rahu koguduse kaastööline,
24. Aili Ivanova, Tapa koguduse kirikuvanem,
25. Tiiu Jalakas, Audru koguduse kaastööline, muuseumi varahoidja,
26. Liivia Juhkam, Vastseliina koguduse nõukogu ja laulukoori liige,
27. Veljo Kaasik, Randvere koguduse kaastööline, arhitekt, emeriitprofessor
28. Jaan Kaju, Mustjala koguduse juhatuse aseesimees,
29. Agu Kaljuste, Hageri koguduse juhatuse esimees,
30. Püha Vaimu koguduse kammerkoor,
31. Ülle Kariler, Ridala koguduse juhatuse esimees,
32. Aino Karu, Tõstamaa koguduse kaastööline,
33. Aime Kasepalu, Martna koguduse juhatuse liige,
34. Eha Kingissepp, Laatre koguduse juhatuse liige, kirikuteenija,
35. Ülle Kippar, Tapa koguduse kirikuvanem,
36. Kaisa Kirikal, Kaarli koguduse abiõpetaja,
37. Jüri Kirss, Audru koguduse kaastööline,
38. Laura Kivilo, Vastseliina koguduse nõukogu liige ja organist,
39. Maris Kivilo, Vastseliina koguduse nõukogu liige,
40. Koidu Kogerma, Käina koguduse juhatuse liige,
41. Kaire Kopli, Tallinna Toompea Kaarli koguduse laulja,
42. Leili Krillo, Vastseliina koguduse nõukogu liige ja koorilaulja,
43. Heli Kukk, Vastseliina koguduse nõukogu liige,
44. Andres Kunnus, Vastseliina koguduse kirikuvanem ja surnuaiavaht,
45. Daisy Kutser, Audru koguduse nõukogu liige,
46. Vallo Kõrgesaar, Hageri koguduse juhatuse liige,
47. Imbi Kähara, Valjala koguduse perenaine,
48. Tiina Laid, Kaarli kooli õpetaja,
49. August Laidemäe, Järvakandi koguduse kaastööline,
50. Peeter Lail, Kanepi Jaani koguduse juhatuse aseesimees,
51. Tallinna Kaarli koguduse lastetöö toimkond,
52. Anne Leht, Rapla koguduse kaastööline, Raikküla vallavanem,
53. Katri Lehtlaan, Kaarli kooli (lasteaia) õpetaja,
54. Anneli Lein, Jõhvi koguduse juhatuse liige, koguduse assistent-arhivaar,
55. Eva Lepik, Audru koguduse nõukogu liige,
56. Merle Liblik, Hageri koguduse juhatuse liige,
57. Inna Ligi, Muhu koguduse kaastööline, arhitekt,
58. Tiiu Linentaal, Kaarma koguduse organist,
59. Mati Listra, Tallinna Toompea Kaarli koguduse nõukogu liige,
60. Kristjan Luhamets, Tartu Pauluse koguduse õpetaja,
61. Malle Luukas, Järvakandi koguduse kaastööline,
62. Astri Martson, Tõstamaa koguduse töötegija,
63. Jaan Meikup, Paide koguduse kaastööline, ettevõtja,
64. Enn Meri, Jämaja koguduse toetaja,
65. Urve Merila, Tõstamaa koguduse juhatuse liige,
66. Kalev Mikson, Pindi koguduse vöörmünder,
67. Maie-Liis Muddi, Rapla koguduse kaastööline,
68. Antti-Pekka Mustonen, Soome koguduse kaastööline,
69. Robert Mustonen, Narva koguduse kirikuteenija,
70. Eve Mägi, Kärla koguduse jutlustaja,
71. Paavo Mändar, Kärla koguduse juhatuse esimees,
72. Ülo Narva, Tartu Peetri koguduse kirikuvanem,
73. Ain Needo, Vastseliina koguduse nõukogu liige,
74. Selma Neidorf, Muhu koguduse perenaine,
75. Tiit Niilo, Vastseliina koguduse nõukogu liige,
76. Saima Nõmm, Rapla koguduse kaastööline,
77. Arvet Ollino, Saarde koguduse õpetaja,
78. Aado Oppe, Tarvastu koguduse kirikumees,
79. Helle-Mai Pappel, Tallinna Toompea Kaarli koguduse koorilaulja,
80. Tea Pelovas, Audru koguduse nõukogu liige,
81. Luule Piksar, Tapa koguduse kirikuvanem,
82. Aleksandr Podakov, Tallinna Püha Vaimu koguduse töömees,
83. Ave Prints, Ambla koguduse kirikumuusik ja pühapäevakooli õpetaja,
84. Margus Punane, Haljala valla volikogu esimees, Haljala koguduse ja juhatuse liige,
85. Juhan Põld, Hageri koguduse juhatuse liige,
86. Sirje Põllumäe, Pühajõe koguduse juhatuse liige,
87. Väino Pärnaste, Tallinna Toompea Kaarli koguduse nõukogu liige,
88. Helje Raaper, Mustjala koguduse juhatuse esimees, pühapäevakooliõpetaja,
89. Thea Raik, Kihelkonna koguduse juhatuse esimees,
90. Viive Rand, Tallinna Püha Vaimu koguduse perenaine,
91. Hirvo Rannu, Järva-Madise koguduse juhatuse esimees,
92. Inga Raudvassar, Muinsuskaitseameti Tartumaa vaneminspektor,
93. Peeter Raun, Kihelkonna koguduse nõukogu liige,
94. Taavo Raun, Hageri koguduse juhatuse liige,
95. Kaupo Reede, diakooniakomisjoni liige,
96. Ülle Reinsoo, Kihelkonna koguduse organist-koorijuht ja pühapäevakooliõpetaja,
97. Reet Riispap, Ambla koguduse juhatuse liige, raamatupidaja,
98. Marju Roos, Tallinna Püha Vaimu koguduse päevahoiu Pesake õpetaja,
99. Hinge Roose, Järvakandi koguduse kaastööline,
100. Helgi Roots, Audru koguduse kaastööline, Audru muuseumi juhataja,
101. Karlis Saar, Püha koguduse muusikaelu edendaja, Kuressaare ja Orissaare muusikakooli puhkpilliõpetaja,
102. Elve Saarmaa, Vändra koguduse nõukogu liige,
103. Eha Savin, Tarvastu koguduse nõukogu liige,
104. Janno Semidor, Tallinna Toompea Kaarli koguduse laulja,
105. Evi Sepp, Ambla koguduse kirikuteenija, kunstnik,
106. Agnes Siim, Kaarma koguduse perenaine,
107. Rein Siim, Harju-Madise koguduse kaastööline,
108. Reet Sild, Käsmu koguduse raamatupidaja,
109. Talvi Sildma, Torma koguduse juhatuse liige, sinodisaadik, kirikuvanem ja koguduse perenaine,
110. Arvet Sisask, Tarvastu koguduse kaastööline, Karpo OÜ juhatuse liige,
111. Regina Sullakatko, Hageri koguduse juhatuse liige,
112. Tiit Zeiger, Tallinna Toompea Kaarli koguduse diakon, abikaplan,
113. Kalev Tabur, Tallinna Toompea Kaarli koguduse koorilaulja,
114. Jaanus Tammiste, Järva-Peetri koguduse diakon,
115. Randar Tasmuth, UI professor, vikaarõpetaja,
116. Elli Teras, Tõstamaa koguduse kaastööline,
117. Marko Tiirmaa, Otepää koguduse diakon, abikaplan,
118. Leho-Toomas Tomps, Rakvere koguduse kaastööline,
119. Hannes Tompson, Vändra koguduse nõukogu liige,
120. Õilme Toost, Rapla koguduse kaastööline,
121. Eve Täht, Tallinna Toompea Kaarli koguduse koorilaulja,
122. Havo Türk, Anna koguduse revident,
123. Heidi Tüvi, Järva-Jaani koguduse pühapäevakooli õpetaja,
124. Anna-Liisa Vaher, õpetaja, kaplan, leitnant,
125. Helbe Vaher, Vastseliina koguduse nõukogu liige,
126. Kätlin Vaher, Vastseliina koguduse nõukogu liige ja organist,
127. Alari Vaino, Kuressaare koguduse programmeerija,
128. Ele Vakk, Rõuge koguduse organist, Võru praostkonna muusikatöö abisekretär,
129. Ülle Vallaste, Kärla koguduse organist-koorijuht,
130. Leili Weidebaum, Viljandi Jaani koguduse kaastööline,
131. Silvia Veidenbaum, Nõo koguduse kaastööline,
132. Tia Vene, Käsmu koguduse juhatuse liige, jutlustaja,
133. Koidula Vigla, Muhu koguduse orelimängija,
134. Linda Villido, Järvakandi koguduse kaastööline,
135. Peep Väljaste, Tallinna Toompea Kaarli koguduse juhatuse liige,
136. Priit Värk, Riigikogu kantselei nõunik,
137. Raili Värno, Nõo koguduse kaastööline, toitlustusettevõtte töötaja.

See ongi võit, mis on võitnud ära maailma – meie usk. (1Jh 5:4c)