Esileht » Uudis » Esileht »

EELK tunnustab

18.05.2016 | | Rubriik: Esileht

Peapiiskopi otsusega saavad EELK tänukirja
1. Harri Juhani Aaltonen, ettevõtja, Viljandi linnavolikogu aseesimees,
2. Toomas Abiline, ajaloolane, Kiek in de Köki muuseumi juhataja,
3. Kristel Aer, Viljandi Jaani koguduse projekti «Tornikell meie linnas» meeskonna liige,
4. Priit Aer, Viljandi Jaani koguduse projekti «Tornikell meie linnas» meeskonna liige,
5. Ülo Aljas, Rapla koguduse segakoori laulja, vabatahtlik kaastööline,
6. Katrin Aller, Tartu Pauluse koguduse abikoorijuht ja abiorganist,
7. Aadu Alt, Ilumäe koguduse nõukogu ja juhatuse liige,
8. Õie Alt, Ilumäe koguduse juhatuse esimees, kirikukogu liige,
9. Anne Andrejev, kultuuritöötaja, näitejuht,
10. Hele Angerjärv, Tartu Pauluse koguduse kaastööline,
11. Eve-Malle Arakas, Rapla koguduse kaastööline,
12. Argo Buinevitš, usuteaduse instituudi kaastööline,
13. Linda Eenmaa, Järva-Jaani koguduse diakooniatöö tegija,
14. Tõnno Habicht, Viljandi Jaani koguduse projekti «Tornikell meie linnas» meeskonna liige,
15. Hanna-Stiina Heinmets, diakooniahaigla tegevusterapeut,
16. Anne Hermet, Tartu Peetri koguduse naisringi liige,
17. Arne Hiob, Tallinna Jaani koguduse abiõpetaja,
18. Elle Jaani, Rapla koguduse kaastööline,
19. Küllo Jaanimägi, Käina koguduse vanem, juhatuse esimees,
20. Margus Jehe, Kullamaa koguduse juhatuse esimees,
21. Koidu Juuram, Jõhvi koguduse kirikuteenija, perenaine,
22. Naima Järveots, Anseküla koguduse juhatuse liige,
23. Anne Jüris, Varbla koguduse raamatupidaja,
24. Eerik Kaarend, Käsmu koguduse nõukogu ja juhatuse kauaaegne liige, kogukonna järjepidevuse kandja,
25. Tiiu Kallas, Kuressaare koguduse nõukogu ja revisjonikomisjoni liige, raamaturingi juhendaja,
26. Aita Karo, Tartu Pauluse koguduse muusik-hääleseadja,
27. Kaja Kasak, Pindi koguduse juhatuse liige,
28. Ivi Kask, Varbla koguduse juhatuse liige, organist,
29. Madis Kask, Plussmeedia videograaf,
30. Alar Kilp, ajalehe Eesti Kirik kolumnist,
31. Pille Kolosov, perekeskuse kaastööline,
32. Kaidu Kontkar, vöörmünder ja jumalateenistuste ülekannete tegija,
33. Sirje Koppel, Vändra koguduse nõukogu liige,
34. Siiri-Liis Kraav, perekeskuse kaastööline,
35. Eha Kraft, Tallinna Püha Vaimu koguduse abiõpetaja,
36. Tyyne Kruus, Tartu Soome koguduse kauaaegne juhatuse esimees,
37. Hilda Kruustük, Tartu Soome koguduse juhatuse esimees,
38. Helen Kuldkepp, usuteaduse instituudi kaastööline,
39. Anu Kurm, Hanila koguduse juhatuse liige,
40. Ave Kägo, Põlva koguduse kaastööline,
41. Kersti Lamp, Tartu Pauluse koguduse klaverisaatja,
42. Anne Laur, koolikokk, Martna koguduse kaastööline,
43. Kaia Leesment, keeletoimetaja, Tallinna Kaarli koguduse kaastööline,
44. Lea Lehis, Varbla koguduse juhatuse esimees,
45. Sirli Lember, ajalehe Eesti Kirik keeletoimetaja,
46. Meida Lepp, Tarvastu koguduse kaastööline,
47. Mikk Liblik, Hageri koguduse pühapäevakooliõpetaja,
48. Lii Lilleoja, perekeskuse kaastööline,
49. Ruuda Lind, Tallinna Püha Vaimu koguduse nõukogu liige,
50. Ants Martin, Tartu Pauluse koguduse vöörmünder,
51. Kristiina Mõttus, usuteaduse instituudi kaastööline,
52. Marko Mägi, Viljandi Jaani koguduse kaastööline,
53. Ave Mølster, Norra misjonär,
54. Magne Mølster, Norra misjonär,
55. Peeter Napritson, Tarvastu koguduse juhatuse liige,
56. Beate Noe, Saksa koguduse Tartu osa esinaine,
57. Marete Oppe, Tarvastu koguduse kaastööline,
58. Maike Otsing, Tartu Pauluse koguduse abikoorijuht,
59. Linda Paas, Mustvee koguduse kirikuteenija,
60. Valdek Paas, Mustvee koguduse kauaaegne juhatuse esimees,
61. Mari Paenurm, perekeskuse kaastööline,
62. Stella-Mari Pahmar, Tartu Pauluse koguduse lastehoiu juhataja,
63. Eha Parktal, diakooniahaigla peakokk,
64. Aino-Liisa Petolai, Tartu Pauluse koguduse pühapäevakooliõpetaja,
65. Marge Pikner, Nõmme Rahu koguduse kaastööline,
66. Angela Ploomi, Tartu Pauluse koguduse eakate sünnipäevapidude koordineerija,
67. Ida Proos, Soome koguduse koorilaulja,
68. Põlva kultuuri- ja huvikeskus, Põlva koguduse koostööpartner,
69. Malle Rego, Haljala koguduse diakooniatöö tegija,
70. Katre Roolaht, Püha koguduse organist,
71. Õie Ruus, Vastseliina koguduse nõukogu liige,
72. Siiri Rüütelmaa, Käina koguduse organist,
73. Sven Sander, Tartu Pauluse koguduse vöörmünder,
74. Voldemar Sokk, Käsmu koguduse kauaaegne kellamees, nõukogu liige ja revident,
75. Helle Soop, Soome koguduse lastetöötegija ja kooriliige,
76. Siiri Susi, Rapla koguduse kaastööline,
77. Linda Tamm, Püha kogudusemaja perenaine,
78. Killu Teras, Tartu Pauluse koguduse pühapäevakooliõpetaja,
79. Liilja Timmer, Saku koguduse kaastööline,
80. Rein Toomla, Tartu Pauluse koguduse vöörmünder,
81. Andrus Treier, Pindi koguduse kauaaegne juhatuse liige,
82. Lembitu Twerdianski, Kullamaa koguduse nõukogu liige,
83. Ilmatar Täht, Lüganuse koguduse kirikuteenija,
84. Ülo Vaher, õpetaja, kaplan,
85. Helgi Vaikmäe, Tartu Soome koguduse organist,
86. Margit Vaikmäe, Tartu Peetri koguduse sekretär,
87. Helina Voogne, noorte piibli- ja misjonikursuse toimkonna liige.

See ongi võit, mis on võitnud ära maailma – meie usk. (1Jh 5:4c)