Slava Ukraine
Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

EELK misjonipühatervitus 23. oktoobriks

19.10.2011 | | Rubriik: Kirikuelu

Misjonipüha

Head kolleegid ja kaasvõitlejad jumalamisjoni põllul. Prantsuse matemaatik ja filosoof Blaise Pascal ütles: «Iga inimese sees on jumalakujuline tühimik. Miski loodu ei saa seda täita, seda saab täita ainult Looja ise, keda õpime tundma Jeesuse Kristuse kaudu.» Nii kaua, kui leidub meie ümber inimesi, kelles see tühimik on täitmata Kristusega, on meil ülesanne Kristuse kuulutamiseks. Väga tähtis on kaasata üha rohkem vendi ja õdesid selle ülesande täitmisele.
Oma panusega osaleme selles ka misjonikeskuse tegevuste läbi, olles kogudustele partneriks. Lähtume seisukohast, et kogu kiriku töö teostub kogudustes. Pole kogudust, pole ka kirikut.
Kutsume kõiki kogudusi tähistama EELKs misjonipüha ja kokku panema annetuse EELK Misjonikeskuse töö toetuseks pühapäeval, 23. oktoobril. Meie tegevusega saab lähemalt tutvuda misjonikeskuse kodulehel (www.misjonikeskus.ee ). Misjonipüha jumalateenistuse tekstid leiduvad jumalateenistuse käsiraamatus lk 322 «Evangeeliumi levitamine».
Täname kõiki koostöö ja toetuse eest!
Joel Luhamets,
EELK misjoni- ja diakooniatöö assessor
Leevi Reinaru,
EELK Misjonikeskuse juhataja

Igaühelt, kellele on antud palju, nõutakse palju, ja kelle hoolde on jäetud palju, sellelt küsitakse veel rohkem. (Lk 12:48)