Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

CREDO kursuse rakendamine kogudusetöös

23.12.2009 | | Rubriik: Teated

Usuteaduse Instituut kutsub vaimulikke, kaplaneid, koguduse töötegijaid, üliõpilasi ja teisi huvilisi koolituspäevale, kus tutvustatakse CREDO kursuse rakendamist kogudusetöös.
CREDO (varasema nimetusega «Reis usumaale») on kristliku usu keskseid teemasid käsitlev kursus, mis tegeleb inimese elu mõtte ja usu küsimustega tänapäeva kontekstis. Sarnased lühikese aja vältel toimuvad ja kristliku usu põhisisu tutvustavad kursused nagu Alfa kursus on osutunud erinevate kirikute praktikas kõikjal maailmas väga edukateks. See on kogudusele heaks töövahendiks kristliku usu ja õpetuse tutvustamisel ning on rakendatav osana täiskasvanute leerikoolist.

Aeg: 22. jaanuar kell 10–18 Usuteaduse Instituudis  
Koolitajad: õp Annika Laats ja Kadri Lääs.

Koolituspäeva teemad:
* CREDO kursuse kontseptsioon ja teoloogiline lähtekoht;
* CREDO teemad ja materjalide kasutamine;
* kursus abivahendina koguduse misjonitöös: eel- ja järeltöö.

Koolituspäevale järgneb iseseisva tööna e-kursus, mille käigus tutvutakse põhjalikumalt kursuse teemadega. Selleks on vaja internetiühendusega arvutit, millel on kõlarid/kõrvaklapid.
CREDO materjale võivad kasutada ainult vastava koolituse läbinud isikud! Kursus maksab 150 kr, hind sisaldab seminari materjale ja lõunasööki. Info ja registreerimine 17. jaanuarini e-postile: kadri.laas@eelk.ee; tel  611 7401.

Kristus Jeesus on kõrvaldanud surma ning on evangeeliumi kaudu toonud valge ette elu ja kadumatuse. (2Tm 1:10)