Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Baptistide suvefestival peetakse Tartus

17.06.2015 | | Rubriik: Teated

26.–28. juunil Tartus toimuv suvefestival on Eesti EKB Koguduste Liidu selle suve suursündmus. Heade mõtete linnas kõlab hüüdlause «Mõtetest tegudeni!».
Reedel, 26. juuni õhtupoolikul avatakse Tartu Raekoja platsil heategevuslik laat ja lava, kus astuvad üles Tartu linnapea Urmas Klaas, EKB Liidu president Meego Remmel, luuletajad Kaarel B. Väljamäe ja Joel Markus Antson ning muusikud Timo Lige pereansambli ja Daniel Levi oma bändiga. Reede õhtu lõpeb tähendusrikka palverännakuga raekoja eest toomkirikusse.
Laupäev, 27. juuni on hommikust õhtuni täidetud usku ülesehitava festivalikavaga Tartu Loomemajanduskeskuse ja Loodusmaja pargis. Lisaks etendub Tähe tänava vanas palvemajas, praeguses Karlova teatris, kristlik sõnalavastus «Juveliiri poe ees» Theatrumilt ning Salemi kirikus toimub Credo-Allika kammerkoori kontsertõhtu. Päev algab vabaõhuteenistusega, kus jutlustab pastor Joosep Tammo. Õhtu kulminatsioon on rõõmusõnumiga kontsertteenistus, kus musitseerib ansambel Püha Müristus ja kõneleb evangelist Märt Saar.
Pühapäeval, 28. juunil on Anne kanali ääres pühapäevane jumalateenistus, kus ristitakse usuletulnud inimesi meie kogudustesse. Jutlustab EKB Liidu president Meego Remmel. Pärast kutsub Kolgata baptistikogudus kõiki osa saama tänupiknikust ja -teenistusest.
Info www.suvefestival.ee.

Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused. (Rm 5:8)