Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Avatud on projektitoetuste taotlusvoor

16.04.2014 | | Rubriik: Teated

Toetusfond kuulutab välja projektitoetuste taotlusvooru EELK koguduste osaluse ja võimekuse suurendamiseks kogukonnatöös.
Toetuse eraldamisega toetatakse a) koguduste kogukonnaga koostööd ja kogukonna elujõudu suurendavaid tegevusi ja sündmuste läbiviimisi; b) koguduste kultuuriloolise tähenduse ja ajaloopärandi kasutamist koguduste kogukonnaga koostöö võimestamiseks, sellega seotud materjalide kogumist ja avalikustamist; c) kristlikel väärtustel põhinevate kogukonnateenuste ja kogukonna omaalgatuste arendamist, sh start-up initsiatiive.
Taotlusi esitavad kogudused peavad kaasama partneriks vähemalt ühe kogukonna liikmete poolt asutatud mittetulundusühingu, sihtasutuse või seltsingu. Taotluse piirmäär ühe toetuse kohta on kuni 5000 eurot. Toetuse taotleja omafinantseering peab olema vähemalt 20%, mis lisandub taotletavale toetusele. Toetuse kasutamise periood on kuni 10 kuud, mille jooksul taotlus peab olema ellu viidud.
Taotlused tuleb esitada SA EELK Toetusfondile hiljemalt 1. maiks aadressil Jaan Tammsalu, EELK Toetusfond, Lastekodu 6A, 10113 Tallinn.

Tulge ja vaadake Jumala tegusid, kes on kardetav oma tegemistes inimlaste juures. (Ps 66:5)