Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Annetus

15.10.2008 | | Rubriik: Teated

Ilmalikuks otstarbeks tarvitatud ja siis 1994nda aastani hüljatud ääremaal asuv Misso vennaste palvelahoone 2008. aastaks lubatud raha nulliti. Et maja ei hävineks, palume annetada ekspertide hinnangul esialgu katusega seoses oleva jaoks Swedbanki 221038261250, EE Vennasteühing.
Eesti Evangeeliumi Vennasteühing

5 Kommentaari artiklile “Annetus”

 1. Anonüümne ütles:

  Eesti kasutab Euroopa rahadest ainult 2%! Miks, sest keegi ei viitsi kirjutada projekti ja organiseerida ja nüüd peavad võlgadesse uppunud kodanikud veel annetama?! Ilmselt see, kes seda arvet valitseb tahab selle raha kohe oma tasku toppida, õige asja jaoks oleks ta ammu Euroopast raha küsinud ja saanud ka.

 2. Eurotaotleja ütles:

  Ei ole nii.Eesti euroametnikud venitavad meetmete avamisega-see on üks põhjus vähese euroraha kasutamise puhul.Lisaks peavad taotlusega kaasnema konkreetsed ehitusprojektid,mis on väga kallid,lisaks 3 pakkumist teostajatelt.Ühessõnaga:kellel on,sellele antakse.Kellel ei ole,sellel läheb taotlemise isu kah ära.

 3. Harri Kingo ütles:

  20:18 – aus näeb teistes ausust, hea näeb teistes headust, siiras näeb teistes siirust.

  Sinu kommentaarist oli näha, mida sina, anonüüm, inimestes kõigepealt näed.

 4. Anonüümne ütles:

  kes sikud lammastest eraldab. Mis me küll teeksime ilma sinuta? Küllap läheks maailm hukka.

 5. Harri Kingo ütles:

  Ei, mina pole “see suur Jumal”. Kes on inimene, milline on tema meelestatus, seda on lugeda tema kirjutamistest. Ma ei pea eriti sobivaks inimeste lammastake ja idiootideks nimetamist. Et mõista sellise kõnetuse ebasobivust pole vaja olla “see suur Jumal”. Piisab, kui ollakse normaalne inimene.

Seadus on ju antud Moosese kaudu, arm ja tõde aga tulnud Jeesuse Kristuse kaudu. (Jh 1:17)