Esileht » Online » Online artiklid »

Anna kirikus tänati remondi heaks annetanud inimesi

30.11.2015 | | Rubriik: Online artiklid

Tänasel esimese advendi jumalateenistusel mõeldi Järva praostkonna Anna kirikus tänutundega neile inimestele, kes tegid annetuse koguduse pühakoja remondi heaks. Annetajate nimed jäädvustati tahvlile kiriku sissepääsu kõrval.

Täpselt aasta tagasi välja kuulutud korjandusega koguti eraannetajailt Anna kiriku remondifondi 16 300 eurot, lisaks eraldas kultuuriministeerium 3000 eurot, vahendas “Aktuaalne kaamera”.

Üle tõrvati kiriku laudkatus ja korrastati elektrisüsteem, ülejäänu jääb laudpõranda väljavahetamiseks, milleks kulub kokku ligi 43 000 eurot. Enam kui 19 000 euro kokkusaamine oli üllatus kõigile.

“Ikka öeldakse, et Eesti inimene naljalt ei ava ennast, ei ava südant. Aga algusest peale, juba möödunud jõulude ajal, kui inimesed nii hoolega annetasid, see üllatas mind tõsiselt. Ma ütlen, et meie inimesed on väga lahked,” rääkis EELK Anna koguduse õpetaja Lea Heinaste.

Annetuskampaania eestvedaja Margo Hussar kinnitas, et tänase tahvli avamisega kiriku annetuskampaania veel ei lõpe. “Me kindlasti jätkame annetuste kogumist ja võime julgelt öelda, et need inimesed, kes ka edaspidi kiriku jaoks annetavad, et ka nende nimed saavad siia kiriku seinale tahvlile ilusti kirja,” ütles ta.

Edasi vaata ERR Uudistest.

Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused. (Rm 5:8)