Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Alliansspalvenädala kava

07.01.2015 | | Rubriik: Teated

Haapsalu
11.1. kl 16 õigeusu kogudus, Tiit Salumäe.
12.1. kl 18 EELK Jaani, Urmas Rahuvarm.
13.1. kl 18 adventkogudus, Eenok Palm.
14.1. kl 18 metodisti kogudus, Jüri Ilves.
15.1. kl 18 vabakogudus, Rein Käsk.
16.1. kl 18 baptistikogudus, Urmas Rahuvarm.
17.1. kl 18 EELK Jaani, Eenok Palm.
18.1. kl 18 baptistikogudus, Peeter Vikman.
Keila
11.1. kl 11 EELK Miikaeli, Gunnar Mägi.
EEKBKL kogudus, Marek Roots.
EMK kogudus, Marge Randlepp.
17.1. kl 11 adventkogudus, Viktor Batšinski.
Kuressaare
7.1.  kl 19 Siioni, Rein Käsk ja Alur Õunpuu.
8.1.  kl 19 Laurentiuse, Roland Tõnisson.
9.1. kl 19 EMK kogudus, Herman Mäemets.
10.1. kl 19 adventkogudus, Rando Metsamaa.
Pärnu
7.1. kl 18 Immaanueli kogudus, jutlustab Tõnu Kuusemaa.
8.1. kl 18 EKNK kogudus, Anton Tuul.
9.1. kl 18 kristlik vabakogudus, Haapsalu mnt 11.
Rakvere
12.1. kl 19 EELK Kolmainu, Hans Lahi.
13.1. kl 19 EMK kogudus, Heiki Põldaru.
14.1. kl 19 adventkogudus, Tauno Toompuu.
15.1. kl 19 Karmeli kogudus, Toivo Kaasik.
17.1. kl 11 Hüüdja Hääl, Gunnar Kotiesen.
Tallinn
11.1. kl 17 EELK Nõmme Rahu, Indrek Luide.
12.1. kl 18:30 EEVL Valguse Tee, Taavo Lige.
13.1. kl 18:30 EMK Tallinna kogudus, Rein Uuemõis.
14.1. kl 18:30 EKNK Tallinna Toompea, Jakob Remmel.
15.1. kl 18:30 EEKBKL Oleviste, Taavi Hollman.
16.1. kl 18:30 adventkogudus, Erki Tamm.
17.1. kl 18:30 EEKBKL Kalju kogudus, Urmas Viilma.
18.1. kl 17 EELK Toomkogudus.
Tartu
11.1. kl 18 EELK Pauluse.
12.1. kl 18 EMK Püha Luuka.
13.1. kl 18 EEKBKL Annelinna kogudus.
14.1. kl 18 katoliku kirik.
15.1. kl 18 EAÕK Püha Aleksandri.
16. 1. kl 18 EELK Jaani.
17.1. kl 18 adventkogudus.
18.1. kl 18 EEKBKL Kolgata.
Viljandi
11.1. kl 18 EELK Pauluse, Roland Tulik.
12.1. kl 18 EELK Jaani, Enno Rebane.
13.1. kl 18 baptistikogudus.
14.1. kl 18 Elu Sõna kogudus, Allan Praats.
15.1. kl 18 EKNK kogudus, Marko Tiitus.
16.1. kl 18 Uue Elu kogudus, Aamo Remmel.
17.1. kl 18 adventkogudus, Guldar Järve.
18.1. kl 18 EELK Pauluse.
Võru
12.1. kl 18 Hosianna kogudus, Kaupo Kant.
13.1. kl 18 Päästearmee korpus, Toivo Teekel.
14.1. kl 18 baptistikogudus, Inge Ojala.
15.1. kl 18 EMK Elupuu kogudus, Andres Mäevere.
16.1. kl 18 SPA kogudus, Leevi Lillemäe.
17.1. kl 18 EELK Katariina, Hinnar Buht.
18.1. kl 16 EKOK kogudus, Heino Lukk.

Teie niuded olgu vöötatud ja lambid põlegu! (Lk 12:35)