Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Algas veebikursus „Ootame Jeesust – ehk siis keda?“

02.12.2020 | | Rubriik: Kirikuelu
Misjonär Liisa Rossi alustas misjonikeskuse esimest veebipiiblikursust. EELK Misjonikeskuse Facebooki-leht.

Misjonikeskuses koolituste koordinaatorina tööd alustanud misjonär Liisa Rossi viib advendiajal läbi keskuse esimese veebipiiblikursuse, mis avab Jeesuse isiku erinevaid tahke.

„Idee tekkis, kuna alustasin uues ametis ja koroonaaeg ei luba hetkel kogudusi külastada nii nagu varem. Ka mulle on see esimene kord sellist kursust läbi viia. Suvel olin Soomes ja minu misjoniorganisatsioon SLEY teeb päris palju selliseid piiblikursusi internetis. Sealt on kogemus. Sisu loon ise. Tutvume Jeesuse nelja nimega, mis on leida juba Vana Testamendi tõotustest, ja näeme, kuidas Jeesuses läksid paljud lubadused täide. Saab ka süvendada oma suhet Jeesusega – temaga, kelle sünnipäevaks advendiajal valmistume,“ jagas misjonär Liisa Rossi infot uue ettevõtmise kohta.

Kursus koosneb neljast 20–30 minutit kestvast loengu vormis õppevideost, mis avaldatakse igal advendipühapäeval EELK Misjonikeskuse Facebooki-lehel ja YouTube’i kontol, kust neid saab vaadata endale sobival ajal. Õppevideod tulevad teemadel „Taaveti poeg“, „Mina olen“, „Moosese sarnane prohvet“ ja „Immaanuel“. Neil, kes soovivad pärast videote vaatamist küsida ja vestelda nädala teemal, on võimalus osaleda ühistel Teamsi kokkusaamistel esmaspäevaõhtuti kell 18. Kursus on tasuta ja osalemiseks ei ole vaja eelregistreerimist, ent kui soovitakse saada meeldetuletusi videote ilmumisest ning Teamsis kohtumistest, tuleb anda oma osalemisest märku aadressil liisa.rossi@eelk.ee.

Kätlin Liimets

Tulge ja vaadake Jumala tegusid, kes on kardetav oma tegemistes inimlaste juures. (Ps 66:5)