Esileht » Uudis » Esileht »

Algab piiblikursus täiskasvanutele

13.01.2016 | | Rubriik: Esileht

29. jaanuaril alustab misjonikeskus täiskasvanute piiblikursuse teise hooajaga.

Kursusele oodatakse inimesi alates 26. eluaastast, kes on huvitatud süsteemsest lähenemisest piibliõppele, osaduse kaudu usuelu tugevdamisest ning vaimsest kasvamisest. Kokku saadakse kord kuus reedest laupäevani Põltsamaa pastoraadis. Juunis ja juulis peetakse suvevaheaega. Üheksal kogunemisel kuulatakse loenguid, osaletakse rühmatöödes, vestlusringides ning ühises palveosaduses. Lektoriteks on usuteaduse instituudi ja Tartu ülikooli usuteaduskonna õppejõud.
Kursuse projektijuht Kalle Kõiv, Juuru koguduse õpetaja, ütleb esimese lennu kogemuste põhjal, et loengud huvitavate lektoritega ning osaduses viibimine teiste kristlastest õdede ja vendadega on andnud osalejatele tunnetatava annuse Püha Vaimu väge, mille toimel saab südamerahus pingeliste maailmaasjadega toime tulla.
Kursuse maksumus on 35 eurot kuus. Huvilised võiksid paluda toetust oma koguduselt kas osalise või täieliku kompensatsiooni saamiseks, kui pärast kursust ollakse valmis koolituselt saadud teadmisi rakendama kodukoguduse elu aktiveerimiseks.
Kursusele saab registreeruda 27. jaanuarini meiliaadressil kalle.koiv@eelk.ee. Lisainfo tel 501 2325.
Eesti Kirik

Püha, püha, püha on vägede Issand! Kõik maailm on täis tema au! (Js 6:3)