Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Algab bibliodraama hooaeg

06.09.2017 | | Rubriik: Teated

5. septembril algab Tallinna Jaani kiriku keldrisaalis Tooma palvuse bibliodraama kolmas hooaeg. Selle sügise läbiv teema on „Moosese elu. Kasvamine ühendusena“.
Tooma palvus toimub teisipäeviti kell 17.30. Tooma missat ja Tooma palvust korraldab Tallina Jaani koguduses diakon Annely Neame. Täpsemat infot bibliodraama kirjakohtade ja toimumisaegade kohta saab Jaani koguduse kodulehelt ja Tooma missa Facebooki lehelt.
Bibliodraama läbiviijad Aarne Adler ja Kreet Aun kirjeldavad algava hooaja teekonna algust järgnevalt: „Karjane on karjaga mäe juures. Siis kuuleb ta häält kutsuvat: „Mooses, Mooses!“ Ta pilk märkab kibuvitsapõõsast, mis põleb, kuid ei põle ära.  – „Siin ma olen,“ vastab mees. „Mina olen sinu vanemate Jumal, Aabrahami Jumal, Iisaki Jumal ja Jaakobi Jumal!“ Karjane Mooses võtab jalast kingad ja katab värinal oma näo. Algab teekond. Kuidas jõuda sihile ja mis on selle eest makstav hind? Liidrina? Liidri järgijana?“
Bibliodraamas võib osaleda igaüks, keda huvitavad inimese elu ja Piibli lood. Osaleja ei vaja eelinfot või oskusi, osaleda võivad igas vanuses huvilised.

Järelikult ei ole te nüüd enam võõrad ja majalised, vaid pühade kaaskodanikud ja Jumala kodakondsed. (Ef 2:19)