Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Alanud on registreerimine EELK juubelikongressile

08.02.2017 | | Rubriik: Uudised

EELK juubelikongress toimub 26.–27. maini Tartu Pauluse kirikus. Sellega tähistame 100 aasta möödumist esimesest kirikukongressist ehk Eesti vaba rahvakiriku sünnist ning ühtlasi reformatsiooni 500. aastapäeva.

Reedel, 26. mail on eriprogramm vaimulikele, muusikutele ning koguduste juhatuseesimeestele. Päev algab ühiselt Tartu Pauluse kirikus ning lõpeb Tartu linnapea vastuvõtuga.
Laupäeval, 27. mail on oodatud Pauluse kirikusse kõik soovijad. Päev algab piduliku jumalateenistusega, millele järgnevad konverentsi peaettekanne ja kaasettekanne teemal „Vabaduseks on Kristus meid vabastanud“ (Gl 5:1). Pärastlõuna on tervituste, kõnede ja arutlusringi aeg,  järgneb kontsertpalvus koos EELK autasude üleandmisega.
Täpsem info ja kava on leitav EELK kodulehel rubriigis „Vabaduse teetähised 2017–2018“.
Registreerimisega saab endale kindlustada majutuskoha ja toitlustamise. Avatud üritustele pääseb ka eelnevalt registreerimata, kuid need osavõtjad, kes pole registreeritud, ei saa konverentsi materjale ja nendele ei kindlustata toitlustamist.
Osavõtumaksu suurus sõltub majutusööde ja toidukordade arvust. Emeriitvaimulikele ja nende abikaasadele on konverentsist osavõtt tasuta, kuid registreerimine on vajalik. Osavõtuks registreerimine toimub seni, kuni kohti jätkub.
Juubelikongressile (27. mail 2017) saab registreerida EELK kodulehel rubriigis „Vabaduse teetähised 2017–2018“. Vaimulike, muusikute ja juhatuseesimeeste registreerimisvorm asub sisevõrgus. Registreerimiseks tuleb täita nõutud lüngad ning tasuda osavõtumaks. Registreerunuks loetakse alles siis, kui raha on laekunud. Nendel, kellel on vaja arvet, palutakse maksta pärast arve kättesaamist.
Info tel 627 7350 või  konsistoorium@eelk.ee.

Käige nagu valguse lapsed – sest valguse vili on ju igasuguses headuses ja õiguses ja tões. (Ef 5:8b,9)