Esileht » Online » Online artiklid »

9.10 Oikumeeniline jumalateenistus Tormas

09.10.2007 | | Rubriik: Online artiklid

Homme alustavad taas EELK Torma Maarja koguduses tegevust laste pühapäevakool ja eel-leerikool. Kell 11 algavale avajumalateenistusele on kutsutud ka Sadala Baptistikoguduse pühapäevakooli lapsed.

Torma koguduse õpetaja Mehis Puparti sõnul alustatakse kahe koguduse laste pühapäevakooli aastat ühiselt esimest korda. Kirikuõpetaja õnnistab mõlema koguduse lapsi. Seejärel minnakse koosviibimisele pastoraati ning mängitakse. Edaspidine tegevus kulgeb juba kummaski koguduses eraldi.

"Torma koguduses on lastetööle juba aastaid väga suurt tähelepanu pööratud," ütles aasta eest Saaremaalt Tormasse kirikuõpetajaks tulnud Mehis Pupart ja kiitis pühapäevakooli õpetajat Tiina Kattelit ning koguduse juhatuse esimeest Peeter Keivi ja tema abikaasat Heli Keivi, kellele koguduse laste ja noortega tegelemine alati südameasjaks on olnud.

Nii pühapäevakooliga (kuni 11-aastased) kui ka eel-leerikooliga (12– 14-aastased) on loomulikult võimalik ka tänavu veel liituda.

Vooremaa, 9. oktoobril 2007

Üks kommentaar artiklile “9.10 Oikumeeniline jumalateenistus Tormas”

  1. Külaline ütles:

    Baptistid ei ole kristlased!
    Ei noh võibolla on ikka ka, aga vaadake kui hästi kõlab: Baptistid ei ole kristlased!

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)