Esileht » Online » Online artiklid »

348 kogudust teevad viimaseid ettevalmistusi Lootuse festivaliks Tallinnas

19.05.2009 | | Rubriik: Online artiklid

 

 

Tõnis Mägi, Grammy ja Dove´i auhindadega pärjatud Michael W. Smith, Jamaika džässpianist Huntley Brown, 500-liikmeline ühendkoor ja palju teisi hinnatud ning omanäoliseid tipptasemel muusikuid Soomest, USA-st, Ukrainast, Valgevenest ja Eestist. Mõtteid lootusest jagab Franklin Graham – 29.–31. mail Tallinnas Saku Suurhallis.

Lootuse festival on üleriigiline suurüritus, igal õhtul saabub bussidega Tallinna üle 5000 inimese mujalt Eestist, aga ka naaberriikidest Lätist ning Soomest. Festivali tegevus ei piirdu ainult kolme õhtuga mais, lisaks avati märtsis supiköök ning 24 000 Eestimaa last on saanud kingituse rahvusvaheliselt organisatsioonilt Samaritan’s Purse, jne.

Laupäeval, 30. mail kell 12 peetakse Saku Suurhallis spetsiaalne lastefestival.

Festivalile on oodatud kõik eestimaalased ning festival on külastajatele tasuta.

Franklin Graham kohtub oma Eesti visiidi käigus Eesti Vabariigi peaministri Andrus Ansipi, Tallinna linnapea Edgar Savisaare ning teiste kristlike ja ilmalike liidritega. Franklin Graham on varem külastanud Eestit 1984. aastal.

Franklin Graham on Billy Grahami Evangeelse Assotsiatsiooni president ja tegevjuht ning ta juhib üle maailma tegutsevat rahvusvahelist kristlikku heategevusorganisatsiooni Samaritan´s Purse.

See ongi võit, mis on võitnud ära maailma – meie usk. (1Jh 5:4c)