Esileht » Pühapäevaks » Porvoo eestpalve »

30. detsember

26.12.2007 | | Rubriik: Porvoo eestpalve

Eestpalves on Soome Evangeelse Luterliku Kiriku Oulu piiskopkond ja piiskop Samuel Salmi.

Täname Loojat loomisandide eest: armastuse eest, mis elu säilitab, looduse eest, mis meid kosutab ja annab meile armu elemendid – vee, leiva ja veini.

Samuti on eestpalves Inglise kiriku Canterbury provint-si Coventry piiskopkond ja piiskopid Colin Bennetts ning John Stroyan (Warwicki piiskop).

Palvetame vaimsuse eest, mis puudutab inimeste elusid ning muudab kogukondi Jumala tahte kohaselt.

2 Kommentaari artiklile “30. detsember”

  1. MARIKE ütles:

    mA TEAN, MIS ON USK. mUL ON KOKKUPUUDE, USKUGE MIND. kUID SEE, KEDA KASVATAB OLMA RÜPES rAPLA KOGUDUS, SEE ON INIMVARE, KES EI SUUDA KOKKU PANNA, MIS ON USK. iNIMENE, KES HÄVITAB OMA LAPSE, LAPSELAPSED JNE. EI SAA OLLA USKLIK. kOGUDUSE LIIGE,KES KASVATAB HOMOSEKSUAALI, EI SAA OLLA USUGA SEOTUD – KORDAN VEEL!!! kANNATAVAD JU KÕIK, JUBA 20 AASTAT!!! mIS TE SELLEST ARVATE, KALLID USKLIKUD!

  2. Manitseja ütles:

    on hoiatuseks kõigile, et jõulude ja aastavahetuse vahel ei tohi lakkamatult viina juua, muidu hakkab ridamisi niisugused kommentaare tulema.

Kiidetud olgu Jumal, meie Issanda Jeesuse Kristuse Isa, kes oma suurest halastusest on meid uuesti sünnitanud elavaks lootuseks Jeesuse Kristuse ülestõusmise läbi surnuist. (1Pt 1:3)