Esileht » Online » Online artiklid »

30.05 Tormikahjustused Paides

30.05.2007 | | Rubriik: Online artiklid
Kolmapäeva, 30. mai öösel möllanud tugev marutuul ja paukunud pikne tegid kahju ühele kiriku peaukse kõrval kasvanud hinnalisele kasepuule.
 

Tormikahjustatud kask

Foto: Algur Kaerma
Hommikul võis täheldada, et räsitud puu oli lühemaks jäänud pea poole oma pikkusest ja kaotanud tuntavalt senist majesteetlikkust. Kaugemalt vaadeldes ei paista kurb tõsiasi silmagi, ent lähemal vaatlusel võib täheldada puu "väsimist" ja ehk ka haigustki.

2 Kommentaari artiklile “30.05 Tormikahjustused Paides”

  1. Külaline ütles:

    life tv on kohutav hitleri stiilis räuskav bande.sellist agresiivsust küll kellelegi kuulutada pole vaja,et mingisugused nähtamatud vaenlased justkui oleks,kes korduvalt peksa on saanud.pekstakse ainult poksiringis,mujal on selline asi lubamatu ja väldi vägivalda niikaua kui võimalik.see ei tähenda muidugi,et alla peaks andama ja võõra sõjaväe sisse laskma.

  2. Külaline ütles:

    see imendus salapärasel moel lihtsalt maa sisse ja siis pärast kaotas veel lisaks poole oma pikkusest. Mingid kurjad deemonid vedasid sinna kõrvale teise puu ladva kusagilt mujalt. Aga meid nad juba ei peta! Nõiahaamer ei lakka vasardamast!

Kiidetud olgu Jumal, meie Issanda Jeesuse Kristuse Isa, kes oma suurest halastusest on meid uuesti sünnitanud elavaks lootuseks Jeesuse Kristuse ülestõusmise läbi surnuist. (1Pt 1:3)