Esileht » Online » Online artiklid »

3.06. Paide kirik saab jõuluks soojaks

03.06.2007 | | Rubriik: Online artiklid

Vastavalt väljakuulutatud riigihankele remonditakse detsembri keskpaigaks Paide kiriku põrand ja lülitatakse kogu hoone linna küttesüsteemi.

 

 

Paide abilinnapea Kaido Ivaski ütlust mööda renoveeritakse kiriku põrand Muinsuskaitseameti, Püha Risti koguduse ja linna koostöös.« Kirik saab senise puitpõranda asemel põrandaküttega kivipõranda, mis peaks valmima 15. detsembriks,» sõnas ta.

Püha Risti koguduse õpetaja Algur Kaerma meelest on tervitatav, et kirik soojaks saab.« Inimesel peab olema mõnus, ta peab end hästi tundma, mitte teenistuse või kontserdi ajal mõtlema, millal külma käest pääseb,» sõnas ta.

Järva Teataja,  1. juunil 2007

2 Kommentaari artiklile “3.06. Paide kirik saab jõuluks soojaks”

  1. Külaline ütles:

    Lapsena mäletan, teadsin oma kogemusest ikka, et taevas saab olema nii külm, et lõdise kogu aeg – nii nagu talvel kirikus, sest põrgus seal oli ju palav ja seal keesid inimesed katlas.

  2. Külaline ütles:

    seda tunned siis,kui talvel sinna sisse lähed,suve uudis see pole ja mida sümboliseerib vihtade püha peale kiriku aasta alguse,seda lihulas ei teatud.kuidas on piibliga kasepuud seotud,ühtki saunapüha kirikus ei peeta.neist asjadest kirjuta.

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)