Esileht » Online » Online artiklid »

27.08 EELK Saarte praostkonnal oma kodulehekülg

27.08.2007 | | Rubriik: Online artiklid

EELK Saarte praostkond on üks suurema arvu kogudustega praostkondi. Siia kuulub 20 kogudust, neist 13 Saaremaal, 5 Hiiumaal, 1 Muhus ja 1 Ruhnus. Huviline saab külastada praostkonna kodulehekülge aadressil: www.eelk.ee/~psaarte/

Koduleheküljel on ära toodud kuu ja nädala juhtsalmid, samuti rubriigid: “Teated”, “Praosti veerg”, “Kogudused”, “Kontakt”. Praegu ongi kõige rohkem infot rubriigis “Kogudused”. Sealt leiab vastava kiriku foto, aadressi, e-posti aadressi, andmed koguduse õpetaja ja jumalateenistuste aja kohta. Edaspidi on loota ka praosti veeru täitumist, samuti põhjalikumat infot. Mõned kogudused on olnud agaramad kasutama uut väljundit kodulehekülje näol ja on jõudnud lehekülge varmalt täita. Osa ei ole jõudnud sellega veel haakuda. Igal juhul on huvilisel juba praegu võimalik saada mingi ülevaade Saarte praostkonna kogudustest.

Meie Maa, 23.augustil 2007 

Tema on andnud sulle teada, inimene, mis on hea. Ja mida nõuab Issand sinult muud, kui et sa teeksid, mis on õige, armastaksid headust ja käiksid alandlikult koos oma Jumalaga? (Mi 6:8)