Esileht » Online » Online artiklid »

27.04 Peapiiskop Andres Põderi ja praost Jaan Tammsalu läkitus

27.04.2007 | | Rubriik: Online artiklid

 

Vennad ja õed, kaaskristlased ja kaasmaalased!

Oleme olnud kurvastava vandaalitsemise tunnistajaks. Välistatud ei ole edasine vaenu õhutamine ja Eesti vastased provokatsioonid. Kutsun üles palvetama kodudes ja jumalateenistustel kogudustes selle eest, et inimesed suudaksid säilitada tasakaaluka meele, hoiduda provokatsioonidest, pidada rahu, samuti kõigi nende eest, kes on korda kaitsmas. Palvetagem ka Eesti Valitsuse eest, et neil oleks jõudu ja tarkust olukorraga toime tulla. Andkem oma armastuse ja lepliku meelega tunnistust sellest, et me armastame oma maad ja rahvast.

Andres Põder EELK Peapiiskop

Jaan Tammsalu EELK Tallinna praostkonna praost

Üks kommentaar artiklile “27.04 Peapiiskop Andres Põderi ja praost Jaan Tammsalu läkitus”

  1. Külaline ütles:

    Kas pole nii et Jumala organisatsioonis on ilmselgelt logistika- ning infovahetusprobleeme kuna nimetatud organisatsioon laseb igasugustel inetustel siin maakera peal toimuda. Võiks ju arvata et just Jumala organisatsioonis oleks olnud piisavalt aega logistika lihvimiseks sellisesse vormi mis laseks võimalkult sujuval viisil selle maakera peal elada? Ma ei küsi miks vaid kuidas se on võimalik?

Mina olen Hea Karjane. Minu lambad kuulevad minu häält ja mina tunnen neid ja nad järgnevad mulle ning ma annan neile igavese elu. (Jh 10:11a,27–28a)