Esileht » Online » Online artiklid »

24.11 Võid valmistada jõulupaki Marimaa lastele

24.11.2007 | | Rubriik: Online artiklid

Pärnu Eliisabeti koguduse initsiatiivil tehti möödunud aastal 50 pakiga jõulurõõmu Marimaa lastele, tänavu jätkatakse projekti “Jaga jõulurõõmu!”.

Eliisabeti koguduse diakooniatöö koordinaator Erika Kukk avaldas, et möödunud aastal valmistasid jõulupakke peamiselt Eliisabeti koguduse liikmed.

Tänavu otsustati ettevõtmisest laiemalt teatada. Paki võib teha hulga peale, mitme perega. Selle saajaiks on tüdrukud-poisid 1.-16. eluaastani.

“Tahame näidata hoolivust Marimaal Birskis ja selle ümbruse külades elavatele lastele. Kaksteist aastat töötavad seal luteri kiriku misjonäridena Anu ja Juha Väliaho, meil on hea koostöö,” avaldas Kukk.

Pakke võetakse vastu 30. novembrini. Paki väärtus ei võiks jääda alla 150 krooni, annetajal palutakse võtta enda kanda ka saatmiskulu: kilo kohta 70 krooni sularaha.

Olenevalt laste vanusest võiks pakis olla kas mängud või mänguasjad, koolitarbed, maiustused, noortepärased ehted, hügieenitarbed, vene- või ingliskeelsed raamatud. Kena on lisada kaart oma tervituste ja aadressiga ning kas pakk on poisile või tüdrukule.

Kinkekoti tegemisel peab arvestama, et see avatakse tollis – ei maksa kotti kõvasti kinni siduda ja võiks lisada asjade nimekirja. Pakke võetakse Eliisabeti kirikus vastu igal tööpäeval 12-14, infot saab koguduse sekretärilt telefonil 443 1381.

Pärnu Postimees, 24. novembril 2007

Kui keegi on Kristuses, siis ta on uus loodu, vana on möödunud, vaata, uus on sündinud! (2Kr 5:17)