Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

2.05 E.E.L.K. USA Esimese praostkonna toetusavaldus Eesti valitsusele

02.05.2007 | | Rubriik: Online artiklid

E.E.L.K. USA Esimese praostkonna sinodist osavõtnud saatsid toetusavalduse Eesti valitsusele ja peaminister Andrus Ansipile.

Käesolevaga meie, Eesti Evangeeliumi Luteriusu Kiriku  USA Esimese praostkonna sinodist osavõtnud, avaldame täielikku toetust Eesti Vabariigi presidendile ja valitsusele meie põhiseadusliku korra kaitsel ning kodurahu kindlustamisel.

Samas mõistame hukka vandalistlike kuritegelike jõudude provokatsioonilise tegevuse Tallinnas ning rahvusvahelise vaenu õhutamise katsed.

Palvetasime täna kõigi viga saanud politseiametnike eest, kes langesid tänavaterroristide jõhkrate rünnakute ohvriks. Palvetasime presidendi, Riigikogu, valitsuse ja kõigi korrakaitseorganite eest, palvetasime eesti rahva eest. Palvetasime ka korrarikkujate eest, et nad lõpetaksid vandaalitsemise.

Seepärast jätke vale ja rääkige tõtt oma ligimesega, sest me oleme üksteise liikmed. Kui vihastute, siis ärge tehke pattu! Ärgu päike loojugu teie vihastumise üle! Ärge andke ka maad kuradile!  Kes seni varastas, ärgu varastagu  enam, selle asemel tehku tööd oma kätega, teenides ausalt elatist, et oleks jagada sellele, kellel on puudus.  Ühtegi nurjatut sõna ärgu tulgu teie suust, vaid rääkigu ainult seda, mis on hea teiste ülesehitamiseks, et kuuljad saaksid armu. Kõik kibedus ja raev ja viha ja kisa jäägu teist kaugele eemale koos kogu kurjusega. Olge üksteise vastu lahked, halastajad, andestage üksteisele nii nagu ka Jumal on teile andestanud  Kristuses.

                                                                                                                             Efesose 4:25-29, 31-32

Hoia Jumal Eestit!

Lakewood, NY, 28. aprillil 2007

Vaata, sulle tuleb sinu kuningas, õiglane ja aitaja! (Sk 9:9)