Esileht » Online » Online artiklid »

16.04 Eesti Kristliku Televisiooni tegemistest

16.04.2008 | | Rubriik: Online artiklid

 

Sari “Aita Inimest” oli edukas

Heameel on teatada, et möödunud aasta lõpus ETV eetris olnud sari „Aita Inimest” oli edukas. Vaadatavus oli keskmiselt 5%, mis on sotsiaalse sisuga saate puhul väga hea tulemus. Ka eetriaeg oli soodne. Kõiki sarja seitset saadet on võimalik EKTV kodulehel www.ektv.ee vaadata.

Tänuvu teoksil

Pakume erinevaid saateid ETV eetrisse ka tänavu. Hetkel toimuvad veel läbirääkimised. Seni toodame kõige olulisematest kirikuelu uudistest saateid, mida saab vaadata EKTV kodulehel www.ektv.ee . Peame oluliseks, et kirikuelu audiovisuaalne arhiiv ei katkeks. Materjali nendest saab ju kasutada ka edaspidi erinevates kontekstides. Oleme regulaarselt salvestanud kõige olulisemaid kirikuelu sündmusi juba 15 aastat. Tänaseks moodusab see väärtusliku arhiivimaterjali.

EKTV kodulehest

Plaanis on täiendada EKTV kodulehte www.ektv.ee jätkuvalt ka sel aastal. Kõik uuemad arhiivisaated on kodulehel olemas ja igaühele kättesaadavad. Lähiajal uuendame ka DVDde tellimise nimekirja, mis on olnud kodulehel ka varem, kuid suhteliselt märkamatuna ja raskesti kasutatavana. DVDde tellimine muutub sellega lihtsamaks ja mugavamaks.

Esitlusvideo tellimine

Esitlusvideo võib olla heaks vahendiks oma organisatsiooni või tegevuse tutvustamisel. Neid kasutatakse ettekannete toetuseks või ka MTÜde või koguduste toetajatele jagamiseks. EKTV on valmistanud mitmeid esitlusvideosid. Pakume kõigile soovijatele võimaluse tellida oma esitlusvideo ETKVlt.

Täname toetajaid

EKTV tegevus sõltub suures osas annetustest. Täname neid, kes on meie tegevust läbi aastate toetanud. EKTV vajab jätkuvalt lisa toetust, et suudaksime kirikuelu sündmusi kajastada ja igal aastal mõne saatega ka ETV eetrisse jõuda. Headel annetajatel palume toetused üle kanda: EKTV Hansapanga kontole: 22 101 831 8204 või SEB Ühispanga kontole: 100 520 393 580 04.

Hansapanga kaudu saab toetuse teha ka EKTV kodulehelt otse.

Oleme igale toetajale väga tänulikud.

Peeter Võsu

EKTV direktor

Raadio 7, 15. aprillil 2008 

Inimese Poeg on tulnud otsima ja päästma kadunut. (Lk 19:10)